PMX-Y30 300 Litre Değirmenli Yatay Toz Karıştırma Makinesi

PMX-Y30 300 Litre Değirmenli Yatay Toz Karıştırma Makinesi

● PMX-Y30 yatay tipi karıştırıcı ile toz-toz, toz-granül, granül-granül karışımlar yapılabilmektedir.

● Yapılan üretim sırasında ve sonrasında birçok modül eklenebilmektedir. Sisteme komplike pudra değirmeni sayesinde aynı anda öğütme ve karıştırma işlemi yapılabilmektedir.

● Sisteme komplike pudra değirmeni tane baharat çeşitleri, çekirdek kahveler ve içeceklerde kullanılan şeker bazlı ürünlerinizi öğütülmüş hale getirir ve aynı anda karıştırıcı içerine dahil eder.

● PMX-Y30 yatay karıştırıcı ribon tipi karıştırma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde aynı anda karışımı yapılan ürünü tamamını alt üst ederek tam homojen karışımlar yapabilir. Karışımın tamamlanması için geçen süre benzer karıştırıcılara göre çok daha kısa sürer. Bu sayede üretim performansı artar.

● %100 yerli imalattır. Makinanın tüm parçaları MRPAK Makine bünyesinde üretilmektedir. Makinada yer verilen şanzıman ve motor grubu da diğer yerli üreticilerden tedarik edilmektedir.

● 300 litrelik PMX-Y30 yatay toz karıştırıcı mikser modeli CrNi 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. İstenmesi halinde DKP Sac ya da CrNi 316 paslanmaz çelik malzemeden de üretilebilmektedir.

● Karıştırıcının doldurma kapaklarının tamamında çalışmayı durdurucu emniyet anahtarı bulunmaktadır. Güvenli bir çalışma ortamı sunar.

● Tam topraklanmış gövde yapısına sahiptir.

● Karışım yönü değiştirme şalterine sahiptir.

● PMX-Y30 tipi granül ve toz karıştırıcıda istenildiği gibi hız ayarı yapabilmek için asenkron motor sürücüsü ile devreye girmeyi sağlayan elektrik ünitesi bulunmaktadır.

● Ergonomik bir tasarıma sahip olan makinanın temizleme ve bakım işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

● Makinenin boşaltma sistemi havalı klapelidir.

● Makinanın kapasitesi 300 litredir.

● Karışımı tamamlanan ürünler paketleme ya da dolum hattı ile entegre edilebilmektedir. Bu sayede boşaltma kapağının sürekli ya da belli bir süre daha açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp
RECEP AYKURT
RECEP AYKURT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?