MV-R8 YARI OTOMATİK DOLUM MAKİNESİ

MV-R8 YARI OTOMATİK DOLUM MAKİNESİ

● Makinanın ürüne temas eden yüzeylerin tamamı 304 CRNİ Paslanmaz Krom Çelikten imal edilmiştir.

● Akışkanlığı düşük toz ürünler de dahi sorunsuzca hassas dozajlama yapar, akışkanlığı yüksek toz ürünler için ise farklı hatve aralığında ve açıda üreteceğimiz helezonlar ile, sorunsuzca çalışabilirsiniz.

● Benzer makinalardaki gibi basit frenli asenkron motorlar ile değil, yüksek teknoloji ürünü step motor tarafından dozajlama yapılır. Bu özelliği sayesinde art arda sürekli yapılan dolumlarda da asla motoru ısınmaz, seri dolumlarda da son derece hassas olarak dozajlama yapar.

● Dokunmatik operatör paneli ve PLC kontrol ünitesi tamamen Türkçe olarak tasarlanmıştır, kullanımı son derece kolaydır. Makinanın tüm kontrolünü operatör panelinden yapabilir ve üretim ile ilgili sayısal bilgileri bu ekran üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

● MVR8 yarı otomatik vidalı toz dolum sisteminde sunulan stok haznesine bütünleşik karıştırıcı sayesinde en zor toz ürünlerde bile sorunsuz olarak dolum yapabilirsiniz. Makinamızda standart olarak sunulan karıştırıcı hız ayarı sayesinde, birçok ürün çeşidinde sorunsuz olarak dozajlama yapabilirsiniz.

● Sistemin kontrol programında 2 farklı karıştırma modu bulunmaktadır. Bu sayede sürekli karıştırma yapabilirsiniz ya da yalnızca dolum sırasında karıştırabilirsiniz. En hassas ürünlerin dolumlarını bile ürüne zarar vermeden sağlayabilirsiniz.

● Sistemde standart olarak sunulan besleme helezonu entegrasyonu ile sürekli kesintisiz çalışabilirsiniz.

● MVR8 Toz Dolum Sistemi ile toz baharatlar, yapı kimyasalları, pudra şekeri, talk pudrası, un, mısır unu, sporcu takviyeleri, bebek mamaları, toz kına, toz bitkisel çaylar, cilt maskeleri, toz içecekler, sahlep, mahlep, süt tozu, kahve gibi ürünlerde dolum işlemleri yapabilirsiniz.

● MVR8 6331 Sayılı iş güvenliği kanununa uygun olarak üretilmiştir, Acil stop butonu ve tam topraklanmış gövdesi ile son derece güvenli bir sistemdir.

Whatsapp
RECEP AYKURT
RECEP AYKURT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?